RPO WM 2014-2020 2.1.1

Mazowsze25 maja 2015 ogłoszony został konkurs 2.1 E-usługi, Pod-działania 2.1.1 – typ projektów „Wykorzystanie TIK do obsługi procesów związanych z edukacją na uczelniach wyższych”. Trzeba dać szansę… komisji konkursowej, napisać wniosek i go złożyć. Nie będę ukrywał jest to moim zdaniem szansa dla wydziału na pozyskanie funduszy dla ogółu czyli wszystkich pracowników na to, co de facto jest podstawą naszej działalności czyli na dydaktykę.

Wsparciem zostaną objęte projekty polegające na wykorzystaniu TIK do obsługi procesów związanych z edukacją na uczelniach wyższych, celem świadczenia usług drogą elektroniczną, aby podnieść dostępność, jakość i efektywność kształcenia w regionie, jak np. rekrutacja przez Internet, czy e-learning.