Nie ma sprawy!

Na dzisiejszym seminarium nie pojawił się nikt, poza prowadzącym je i…. Najprawdopodobniej termin był zły – sesja. Ale zaraz po sesji są ferie, jeszcze gorszy termin. A najgorszy termin to semestr – przecież są zajęcia. Na seminarium w czasie jego trwania przyszła jedna osoba zaciekawiona ogłoszeniem na stronie wydziałowej, z którą miło i konstruktywnie porozmawialiśmy o sprawach wydziału, za co serdecznie dziękuję. A tytułowy problem nieuczciwości w sieci? Być może po prostu to tylko mnie wydawało się, że taki problem istnieje… Na pewno zaś gdy usłyszę kiedykolwiek w wydziałowej przestrzeni publicznej narzekania, na nieuczciwe praktyki w sieci i niemożność przeciwdziałania im to oświadczę, że przecież nie ma sprawy!
R. Robert Gajewski
2016-02-09seminarium